tbbb.jpg

Kariyer ve İnsan Kaynakları

İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarının yürütülmesinde çok titiz davranıyor ve çalışan arkadaşlarımızı sürekli geliştiriyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Teknik Boru ailesi olarak, şirket kültürünü, oluşturmak ve geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın esas dayanağıdır. Şirketimiz bünyesine yetenekli ve başarılı kişileri katma, gelişmelerine yardımcı olma ve uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

Tüm yöneticilerimiz ile birlikte, personelin çalışma isteğini geliştirici bir iş ortamı yaratmak ve iyi insan ilişkileri kurulmasına çaba gösteriyoruz. nsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda bu ilkeyi uyguluyoruz.

En Önemli varlığımız çalışanlarımızdır.

Çalışan memnuniyetinin üst seviyede sağlanması , mesleki gelişimi,  sağlık ve mutluluğu , fikirleri ile yönetim stratejilerine katkılarıTeknik Boru ailesinin vazgeçilmez değerlerini oluşturur.  Tüm süreçlerimizde açık, net, şeffaf yapımızla çalışanlarımız ve müşterilerimiz iş ortaklarımızla birlikte daima mükemmele ulaşabilme en önemli hedefimizdir.

 

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Teknik Boru bünyesinde görev almak istiyorsanız fotoğraflı bir özgeçmişinizi bize mail yolu ile yollamanızı rica ediyoruz. 

Copyright © 2015 Teknik Boru A.Ş. powered by İzTim Digital